Likadom

O nás

Dlhoveké, masívne a zdraviu prospešné stavby.

Vitajte na stránke firmy LIKADOM. Takisto ako práve Vy, tak aj my sme veľkými nadšencami dreva. Drevo považujeme za materiál budúcnosti, za materiál s veľkým potenciálom využitia v každodennom živote. Naši otcovia využívali a spracovávali drevo od pradávna a preto určite vedeli v čom spočíva jeho tajomstvo. Snažíme sa nadviazať na túto tradíciu a spojiť ju s vývojom, aký nastáva aj v oblasti stavieb z dreva.

Ako jednotlivci sme zbierali skúsenosti z praxe nielen doma ale najmä za hranicami Slovenska. Takisto štúdium na Technickej  univerzite vo Zvolene v odbore Drevné konštrukcie a stavby nás podnietilo k tomu, aby sme rozvíjali a presadzovali drevostavby na Slovensku tak, ako to robia naši susedia.

Spoločnosť Likadom bola založená v roku 2015. Naša spoločnosť sa zaoberá výstavbou nízkoenergetických a pasívnych drevodomov a iných drevených konštrukcií ako sú altánky, strechy a pod.
Ponúkame výstavbu panelových a zrubových stavebných systémov od návrhu cez realizáciu až po rekonštrukciu a servis.

Pozrite si ponuku našich časom overených produktov, ktoré sú spoľahlivé a ekologicky nezávadné – určite nájdete tú správnu alternatívu aj pre Vás.

S pozdravom, Váš tím LIKADOM.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/4/0420a8c4-fbdd-4a23-9215-75ac10104144/likadom.com/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405